Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 0,5m

51.9 грн/шт
  • Артикул: 025582
  • Наявність: На замовлення

Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 0,5m
Оптичний патч-корд (оптичний шнур) 9/125 має пропускну здатність до 10 Gbps (GigaBit Per Second – ГігаБіт за секунду). Зовнішня оболонка оптичного патч-корду виготовлена ​​із PVC матеріалу.
Довжина 0,5м, тип полірування FC/UPC-FC/UPC

Переваги:

  • Малі втрати, що вносяться;
  • Мале відображення;
  • Гарна відтворюваність;
  • Хороша замінність;
  • Висока температурна стабільність.

Області використання:

  • Оптоволоконні комунікаційні системи;
  • Оптоволоконні системи передачі;
  • Оптоволоконні мережі доступу;
  • Оптоволоконні мережі CATV;
  • Локальні обчислювальні мережі;
  • Тестові інструменти;
  • Оптоволоконні рецептори.
Характеристики
Тип конектора FC
Тип полірування UPC
Довжина 0.5 м
Спосіб прокладання Внутрішній