Патчкорд FC/UPC-LC/UPC 1м

40.0 грн/шт
  • Артикул: 000003270
  • Наявність: На замовлення

Оптичний сполучний шнур (патч-корд) являє собою одинарний відрізок одномодового (G.652) кабелю довжиною 1м, віконного з двох сторін конекторами: FC, LC з прямою (UPC) поліруванням.
Зовнішня оболонка патч-кордів виготовляється із міцного, гнучкого та легкого матеріалу LSZH (Low Smoke Zero Halogen), що забезпечує малодимність (відсутність чорної сажі при горінні).
Призначені для з'єднання телекомунікаційного обладнання між собою, а також підключення до розподільного обладнання (оптичні кроси).

Характеристики:

  • Тип конектора: FC-LC/UPC
  • Довжина патчкорду, м: 1
  • Діаметр оболонки волокна, мм: 3
  • Тип волокна: одномодовий SM 9/125 G.652
  • Матеріал оболонки/колір: LSZH, жовтий
  • Прямі втрати, дБ: <0.3
  • Зворотні втрати, дБ: <-60
  • Робоча температура, °С:   -20 - +70
  • Температура зберігання, °С: -40 - +70
  • Кількість циклів з'єднань: 1000
Характеристики
Температурний діапазон експлуатації, ºС -20 - +70
Тип волокна Одномодове SM 9/125 G.652
Тип конектора FC/LC
Тип полірування UPC
Довжина
Спосіб прокладання Внутрішній
Тип оболонки LSZH, жовтий