• Цена
    грн - грн
  • Статус наличия
    0
    0
    0
    0

FC/UPC-SC/APC

Патч-корд оптичний FC/UPC - SC/APC Simplex 3,0мм, довжина 0,5м. (Singlemode), Оп..
Ціна: 51.9 грн/шт
Патч-корд оптичний FC/UPC - SC/APC Simplex 3,0мм, довжина 1м. (Singlemode), Опти..
Ціна: 53.7 грн/шт
Патч-корд оптичний FC/UPC - SC/APC Simplex 3,0мм, довжина 3м. (Singlemode), Опти..
Наявність: 2.00 шт
Ціна: 78.0 грн/шт
Патч-корд оптичний FC/UPC - SC/APC Simplex 3,0мм, довжина 5м. (Singlemode), Опти..
Ціна: 64.9 грн/шт
Оптичний шнур (патч-корд) SC-FC 9/125 - це відрізок оптичного кабелю з одним вол..
Ціна: 80.6 грн/шт
Показано с 1 по 5 из 5 (всього 1 страніц)