Патчкорд FC/UPC-SC/APC 5м

62.0 грн/шт
  • Артикул: 023040
  • Наявність: На замовлення

Патч-корд оптичний FC/UPC - SC/APC Simplex 3,0мм, довжина 5м. (Singlemode), Оптичний патч-корд (оптичний шнур) 9/125 має пропускну здатність до 10 Gbps (GigaBit Per Second – ГігаБіт за секунду). Зовнішня оболонка оптичного патч-корду виготовлена ​​із PVC матеріалу.

Переваги:

  • Малі втрати, що вносяться;
  • Мале відображення;
  • Гарна відтворюваність;
  • Хороша замінність;
  • Висока температурна стабільність.
  • Області використання:
  • Оптоволоконні комунікаційні системи;
  • Оптоволоконні системи передачі;
  • Оптоволоконні мережі доступу;
  • Оптоволоконні мережі CATV;
  • Локальні обчислювальні мережі;
  • Тестові інструменти;
  • Оптоволоконні рецептори.
Характеристики
Тип конектора FC/SC
Тип полірування UPC/APC
Довжина
Спосіб прокладання Внутрішній