• Цена
    грн - грн
  • Статус наличия
    0
    0
    0
    0
  • Тип полировки
    0

FC/UPC-SC/UPC

Оптичні патч-корди (оптичні шнури) 9/125 мають пропускну здатність до 10 Gbps (G..
Ціна: 65.9 грн/шт
Оптичні патч-корди (оптичні шнури) 9/125 мають пропускну здатність до 10 Gbps (G..
Ціна: 43.9 грн/шт
Оптичні патч-корди (оптичні шнури) 9/125 мають пропускну здатність до 10 Gbps (G..
Ціна: 48.5 грн/шт
Оптичні патч-корди (оптичні шнури) 9/125 мають пропускну здатність до 10 Gbps (G..
Ціна: 53.1 грн/шт
Оптичний шнур (патч-корд) SC-FC 9/125 - це відрізок оптичного кабелю з одним вол..
Ціна: 42.4 грн/шт
Показано с 1 по 5 из 5 (всього 1 страніц)