• Цена
    грн - грн
  • Статус наличия
    0
    0
    0
    0

LC/APC-LC/APC

Оптичний патч-корд LC/APC – LC/APC Simplex 0.5м. (Singlemode), Оптичний па..
Ціна: 38.7 грн/шт
Оптичний патч-корд LC/APC – LC/APC Simplex 10м. (Singlemode), Оптичний пат..
Ціна: 60.4 грн/шт
Оптичний патч-корд LC/APC – LC/APC Simplex 1м. (Singlemode), Оптичний патч..
Ціна: 38.7 грн/шт
Оптичний патч-корд LC/APC – LC/APC Simplex 3м. (Singlemode), Оптичний патч..
Ціна: 43.9 грн/шт
Оптичний патч-корд LC/APC – LC/APC Simplex 5м. (Singlemode), Оптичний патч..
Ціна: 48.5 грн/шт
Показано с 1 по 5 из 5 (всього 1 страніц)