• Цена
    грн - грн
  • Статус наличия
    0
    0
    0
    0
  • Применение
    0

LC/APC-SC/APC

Патч-корд оптичний LC/APC – SC/APC Simplex 0.5м (Singlemode), Оптичний пат..
Ціна: 43.0 грн/шт
Патч-корд оптичний LC/APC – SC/APC Simplex 10m (Singlemode), Оптичний патч..
Ціна: 70.0 грн/шт
Патч-корд оптичний LC/APC – SC/APC Simplex 1m (Singlemode), Оптичний патч-..
Ціна: 45.0 грн/шт
Патч-корд оптичний LC/APC – SC/APC Simplex 3m (Singlemode), Оптичний патч-..
Ціна: 47.0 грн/шт
Патч-корд оптичний LC/APC – SC/APC Simplex 5m (Singlemode), Оптичний патч-..
Ціна: 62.0 грн/шт
Показано с 1 по 5 из 5 (всього 1 страніц)