Патчкорд LC/APC-SC/UPC 1m Duplex G657A1

104.8 грн/шт
  • Артикул: 025977
  • Наявність: На замовлення

Патч-корди оптичні використовуються для комутації активного оптичного обладнання, а також патч-корди можуть забезпечувати з'єднання в розподільних пристроях (оптичних кросах і телекомунікаційних шафах). Іншими словами, патч-корд служить для з'єднання різних елементів мережі і є важливою складовою будь-якої кабельної системи. Склад патч-кордів такий самий як і в оптоволоконних кабелів. По центру йде оптичне волокно, яке складається зі скла і за своєю структурою дуже тендітне тому не рекомендується згинати шнури більш ніж на 45 градусів. Може статися перелом самого волокна та втрата коннекту.

Для підбору оптичного патч-корду потрібно знати наступні його характеристики: Тип волокна: Одномодове волокно (SM) - 9/125 мкм Багатомодове (MM) - 50/125 мкм або 62.5/125 мкм Тип роз'єму та полірування: Сполучні: SC-SC, LC-LC, FC-FC, ST-ST Перехідні: LC-SC, LC-FC, LC-ST, SC-FC, SC-ST, FC-ST Полірування: PC, UPC, APC Тип кабелю: Simplex - одне волокно в одній оболонці і по одному роз'єму з кожного боку всього 2 роз'єми на патч-корд Duplex - два волокна в загальній оболонці і 2 роз'єми з кожного боку - тобто 4 роз'єми на патч-корд Тип оболонки: PVC-полівінілхлорид LSZH-Low Smoke Zero Halogen – малодимна, що не виділяє галогенів при горінні.

Характеристики
Тип кабелю Duplex
Тип конектора LC/SC
Тип полірування APC/UPC
Довжина
Спосіб прокладання Внутрішній