Пігтейл E2000/UPC OM2 50/125 1,5m

157.8 грн/шт
  • Артикул: 025549
  • Наявність: На замовлення

Оптичний пігтейл E2000/UPC використовується для закінчення волокна за допомогою зварювання або механічного сплайсу. Пігтейл оптичний це оптичне волокно з буферним покриттям 0,9 мм кінець конектора з одного боку. Область використання пігтейлів досить широка їх застосовують практично у всьому пасивному оптичному обладнанні. Причому використовуватися пігтейл може як організації магістральних трас, і у офісних і навіть промислових цілях і абонентських відгалужень.

Характеристики

  • Призначення: З'єднувальний
  • Тип конекторів: E-2000
  • Тип оптичного волокна: ОМ2 9/125 (SM)
  • Тип полірування торця: UPC
  • Колір кабелю: жовтий
  • Колір конектора: Синій
Характеристики
Тип волокна ОМ2 9/125 (SM)
Тип конектора E2000
Тип полірування UPC
Довжина 1.5м
Спосіб прокладання Внутрішній