Пігтейл FC/APC OM3 50/125 1,5m

41.4 грн/шт
  • Артикул: 025552
  • Наявність: На замовлення

Оптичний монтажний шнур (pigtail) є коротким відрізком оптичного волокна, оконцеваним з одного боку оптичним конектором. Використовується в оптичних кросах для зварювання з волокнами оптичного кабелю та підключення їхньої оконцованої частини до оптичних адаптерів, закріплених на лицьовій панелі кросу.

Характеристики:

  • Конектор/полірування: FC/UPC
  • Тип волокна: Багатомодове 50/125 (МM)
  • Клас волокна: OМ3/G.651
  • Матеріал зовнішньої оболонки: LSZH-компаунд
  • Діаметр зовнішньої оболонки, мм: 0,9
  • Колір зовнішньої оболонки: aqua (бірюзовий)
  • Довжина пігтейлу: 1.5м
  • Внесені втрати: ≤ 0,3 дБ
  • Поворотні втрати: ≥ 35 дБ
  • Наконечник: Кераміка
  • Діаметр наконечника: 2,5 мм
  • Відповідність стандартам: ISO/IEC 11801 OM3, ITU-T G.651
  • Діапазон температури зберігання: від -40 до +70 °C.
  • Діапазон температури експлуатації: від -20 до +50 °C
Характеристики
Температурний діапазон експлуатації, ºС -20 - +50 °C
Тип волокна Багатомодове 50/125 (МM)
Тип конектора FC
Тип полірування APC
Довжина 1.5м
Спосіб прокладання Внутрішній
Тип оболонки LSZH