Оптичний розподільний бокс FOB-03-12

456.3 грн/шт
  • Артикул: 008729
  • Наявність: 8

Розподільний оптичний бокс FOB-03-12 призначений для використання у волоконно-оптичних мережах з глибоким проникненням оптики (FTTH, PON тощо). Крос-бокс може використовуватися як кросировочний вузл при реалізації вступно-розподільних пристроїв, телекомунікаційних кросов.
Оптичний бокс FOB-03-12 дозволяє розварити до 16 оптичних волокон. Допускає введення трьох лінійних оптичних кабелів та до 8 абонентських відводів.

Розподільний оптичний бокс FOB-03-12 є міцним пластиковим корпусом з розташованими всередині елементами фіксації кабелю та оптичних з'єднувачів. Пластик корпусу стабілізований до впливу ультрафіолетового випромінювання та температурних коливань. Гумова ущільнювальна прокладка захищає крос-бокс від проникнення пилу та водяних бризок, що дозволяє експлуатувати його на відкритому просторі. Не допускається повне занурення оптичного боксу у воду у процесі експлуатації. Конструкція кріплень боксу дозволяє розміщувати його як на стовпах, так і стінах або іншій поверхні.

Усередині боксу розташована відкидна монтажна панель, на якій розміщений кронштейн для установки до 8 оптичних адаптерів типу SC. З іншого боку панелі знаходяться місця для фіксації захисних гільз та розміщення оптичних PLC дільників. Така конструкція дозволяє забезпечити відмінні функціональні та ергономічні якості при малих габаритах боксу.

Конструкція знімних ущільнювачів введення лінійних кабелів дозволяє ввести в оптичний бокс FOB-03-12 петлю кабелю, не розрізаючи самого кабелю. Спеціальний гвинт фіксації кришки обмежує доступ стороннім особам усередину боксу.

Характеристики
Габарити 200×230×60 мм
Кількість зварних з'єднань 16
Максимальний діаметр лінійного кабелю, мм 15
Кількість вводів лінійного кабелю 3 шт
Кількість висновків абонентського кабелю 8
Максимальний діаметр абонентського кабелю, мм 5
Кількість місць для встановлення адаптерів 8
Комплектація Ключ: 1 шт, Пластикові стяжки: 6 шт, Дюбелі: 4 шт, Шурупи: 4 шт, Ізолента: 1 шт, Термоусадкові гільзи: 8 шт, Ущільнювачі для абонентських кабелів: 8 шт, Ущільнювачі для лінійних кабелів: 6 шт, трубки 2шт.