Оптичний розподільний бокс FOB-05-24

916.8 грн/шт
  • Артикул: 008727
  • Наявність: На замовлення

Оптичний кросувально-розподільний бокс середньої ємності FOB-05-24 призначений для віконничення лінійного оптичного кабелю пігтейлами, розміщення оптичних конекторів усередині боксу, а також забезпечує виведення абонентських кабелів. Бокс може застосовуватись у волоконно-оптичних мережах з глибоким проникненням оптики (FTTH, PON тощо).

Бокс FOB-05-24 дозволяє розмістити до 24 оптичних конекторів та вивести 24 абонентські FTTH кабелі. Є два введення лінійного кабелю, які оснащені затискними втулками введення, що забезпечують надійне ущільнення. Кабель кріпиться спеціальними притисками, а для закріплення силових елементів кабелю бокс комплектується додатковими фіксаторами.

Оптичний бокс FOB-05-24 має міцний корпус із стабілізованого до дії ультрафіолетового випромінювання пластику. Спеціальний замок, розташований на кришці, обмежує доступ стороннім особам усередину боксу. Захист від вологи та пилу забезпечує гумове ущільнювальне прокладання між кришкою і корпусом по всьому периметру. Введення кабелів укомплектовано гумовими заглушками. Не допускається повне занурення боксу у воду у процесі експлуатації.

Усередині боксу розташована відкидна панель, яка з одного боку має панель для установки 24-х оптичних адаптерів типу SC та організатор волокон, а з іншого боку є великою сплайс-касетою, в якій передбачено місце для розміщення 48 зварних з'єднань волокон. Таким чином, крім 24 з'єднань для відводів можна розміщувати ще з'єднання транзитних волокон. У глибині боксу є ще один організатор, призначений для абонентських кабелів. Також тут можливе встановлення додаткових оптичних пристроїв у плоскому корпусі типу дільників, мультиплексорів тощо, а при використанні додаткового кронштейна можна розмістити дільник у корпусі DIN/LGX.

Кріплення боксу на стовпи здійснюється бандажною стрічкою шириною 10 мм за допомогою перехідних металевих пластин, які входять у комплект поставки.

Характеристики
Габарити 350×270×100 мм
Кількість портів уведення магістрального кабелю 2
Максимальна кількість адаптерів, що розміщуються 24 (Тип SC)
Макс кількість термозбіжних гільз, що розміщуються. 48
Кількість портів введення абонентського кабелю 24
Комплектація Ключі від боксу (2 шт.), Термозбіжні гільзи 24 шт, 2 втулки введення магістрального кабелю, 24 втулки введення абонентського кабелю, Пластикові стяжки, Дюбелі кріплення, Заглушки вводів кабелю, 2 перехідні пластини для кріплення до стовпа, Х 2 шт.)