Електрощитове обладнання

..
Ціна: 5567.29 грн
..
Ціна: 1856.23 грн
..
Ціна: 964.92 грн
..
Ціна: 1013.16 грн
..
Ціна: 1063.82 грн
..
Ціна: 1013.16 грн
..
Ціна: 1063.82 грн
..
Ціна: 1117.01 грн
..
Ціна: 320.44 грн
..
Ціна: 622.49 грн
..
Ціна: 94.16 грн
..
Ціна: 162.69 грн
Показано с 1 по 18 из 358 (всього 20 страніц)

Корпуси та шафи електротехнічні від компанії ВАГО

Ми пропонуємо ознайомитися з нашою лінійкою корпусів для електрообладнання. Якісні і надійні корпусу електротехнічні (електромонтажні) купити можна через наш сайт прямо з заводу-виготовлювача. Ми пропонуємо готову продукцію зі складу, яку доставимо в необхідні вам терміни, в потрібне місце. Реалізуємо шафи електротехнічні типу «КЕП». Вони призначені для зручного монтажу електрообладнання. Як правило, комплектуються екраном, безпосередньо монтажної панеллю, та іншими необхідними елементами. Виготовляються з двома ступенями захисту: IP31 або IP54.Ісходя з необхідних замовнику габаритів шаф електротехнічних, підбирається необхідна товщина металу.

Для монтажу модульного обладнання, ми пропонуємо модульні щити типу ЩЕН (навісний варіант), щити типу ЩЕВ (модель, вбудована в нішу). Ці моделі оснащуються екраном, нульовою шиною і DIN-рейкою. Виготовляються в різних варіантах, виходячи з необхідної модифікації (за кількістю встановлюються модулів): 9, 12, 24, 36, 48, 54,72,96.

Корпус панелі ЩО являє собою каркасну конструкцію, яка виготовлена ​​зі сталі товщиною в 2 мм. Також, ми пропонуємо укомплектувати панелі ЩО за допомогою додаткових елементів: торцеві панелі, направляючі, перфорований і багато іншого. Які ще ми реалізуємо шафи електротехнічні, купити які можна на сайті?

Це однофазні та трифазні щити обліку, таких типів: ЩУРн і ЩУРв. Вони використовуються для комплектації щитів обліку та подальшого розподілу електроенергії. У конструкції є віконце, що дозволяє прочитувати свідчення лічильника, а також пломбування ввідного автоматичного вимикача. Всі щити обліку сконструйовані таким чином, щоб залишилося місце для 1-Ф або 3-Ф лічильника. Залежно від конструкції, передбачається місце для установки необхідного модульного обладнання. Подібні моделі виготовляються зі сталі товщиною 0.8-1 мм.

Корпуси електротехнічні, ціна на які у нас доступна, представляють собою каркасну конструкцію типу КЕМ, що використовується для монтажу електрообладнання. Виготовляється зі сталі товщиною від 1.5 до 2 мм. Комплектується різними монтажними елементами: монтажна панель, знімна панель, куточки, швелера.

Поверхові щити тип ЩУН і ЩУВ призначаються для ведення обліку електроенергії в будинках, де кількість квартир більше 20 шт. Можуть бути виготовлені в різних варіаціях: з слабкострумових і силових відсіком, з різними пломбування для виявлення несанкціонованого доступу, тільки з силовим відсіком.

Корпуси та щити електротехнічні купити можна відразу. Якщо в наявності немає необхідних розмірів, ми виготовляємо їх за індивідуальним замовленням клієнта. При цьому, ви озвучує всі свої побажання: бажана товщина корпусу, необхідний колір по каталогу RAL, монтажні елементи різного типу, кілька варіантів замків і т.д.

Головна відмінність нашої компанії від інших - ми діємо згідно діючих стандартів Директив і норм Європейського Союзу при нагляді за ринком низьковольтної продукції. На все виготовлені моделі корпусів, ми надаємо обов'язкову декларацію, яка підтверджує відповідність продукції всім європейським нормам і стандартам. А вже з липня 2016 року, на свої шафи і корпусу електротехнічні ми маємо право наносити маркування СЕ (CE MARKING). Абсолютно вся продукція електротехнічного призначення компанії ВАГО, підтвердила свою відповідність стандартам, успішно пройшовши необхідні випробування. Як результат - отримання сертифікатів УкрСЕПРО.