• Цена
  грн - грн
 • Статус наличия
  0
  0
  0
  0
 • Высота
  -
 • Ширина
  -
 • Глубина
  -
 • Способ установки
  0
 • Защита
  0
 • Материал
  0
 • Вариант исполнения
  0

Кліматичні всепогодні шафи

Представлена ​​лінійка кліматичних шаф розроблена для встановлення обладнання 19..
Ціна: 16000.0 грн/шт
Представлена ​​лінійка кліматичних шаф розроблена для установки обладнання 19-дю..
Ціна: 16625.0 грн/шт
Представлена ​​лінійка кліматичних шаф розроблена для установки обладнання 19-дю..
Ціна: 16875.0 грн/шт
Показано с 1 по 3 из 3 (всього 1 страніц)

Кліматичні шафи VAGO призначені для монтажу електротехнічного і телекомунікаційного обладнання в складних погодних умовах - робочий діапазон температур становить -40 ... + 40 ° С. Таким чином, їх можна застосовувати як в неопалюваних будинках, так і на відкритому повітрі. Всепогодні шафи ВАГО сейсмічно стійки, виконують антивандальную функцію, захищаючи встановлене обладнання від несанкціонованого доступу. Кліматичні шафи нашого виробництва мають ступінь захисту IP54, захищають від згубних для електронних пристроїв примх природи: дощу, граду, снігу, сонячного випромінювання, пилу, різких перепадів температури і іншого.

Температура всередині кліматичного шафи

Для підтримки мікроклімату всередині всепогодного шафи встановлені нагрівальний елемент, вентилятори і термостати. Їх компактне розташування не заважає подальшій установці устаткування. Більш того, для зручності монтажу в кліматичних шафах VAGO передбачений висувний знімний кронштейн.

Вентилятори, вмонтовані в дверцята, забезпечують достатню циркуляцію повітря всередині всепогодного шафи - для цих цілей вони обертаються в зворотному напрямку. Крім іншого, вентилятори додатково захищені від пилу, що істотно збільшує термін їх експлуатації без додаткового обслуговування.

Стінки кліматичних шаф утеплені базальтовою ватою. Кабельні вводи герметичні, розташовані внизу шафи. Достатня герметизація шафи поряд з використанням охолоджувальних і нагрівальних елементів виключає т.зв. містки холоду з подальшим утворенням конденсату.

Вуличні кліматичні шафи VAGO пожежо- та вибухобезпечні. Навіть якщо в процесі експлуатації встановлене обладнання виділяє гази (зазвичай це стосується деяких видів акумуляторних батарей) - вентилятори видуют їх назовні.

Антивандальний захист кліматичних шаф

Всепогодні шафи ВАГО обшиті оцинкованим листом. Вони надійно захищені від несанкціонованого доступу завдяки використанню 4-х ригельного сувальдного замку поряд з подвійною сталевий дверцятами.

Купити кліматичні шафи в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати всепогодні шафи від виробника VAGO. Всі представлені товари сертифіковані і відповідають стандартам якості.

Крім представлених 19-дюймових моделей, наші фахівці можуть виготовити кліматичні шафи безпосередньо під ваші потреби. У компанії ВАГО Україна є досвідчені конструктори і технологи, які зможуть втілити ваші очікування в реальність.

Звертайтеся - будемо раді допомогти:

+38 (067) 579-82-81
+38 (050) 376-11-67
+38 (093) 728-80-20