• Цена
  грн - грн
 • Статус наличия
  0
  0
  0
  0

Щити обліку та розподілу навісні IP54

Щити обліку ЩОРН використовуються для складання обліково-розподільних електрощ..
Наявність: 11.00 шт
Ціна: 1182.5 грн
Щити обліку ЩОРН використовуються для складання обліково-розподільних електрощ..
Наявність: 1.00 шт
Ціна: 1515.7 грн
Показано с 1 по 2 из 2 (всього 1 страніц)

У кожному сучасному будові, що підключений до електрики, є мінімум одна точка прийому і перерозподілу електроенергії. Зазвичай це металевий або пластиковий короб, його ще називають щиток, що складається з приладів, закріплених на спеціальних DIN-рейках (профілях) або монтажних платах (пластинах). Дані прилади виконують захисні функції широкого профілю з метою запобігання виходу з ладу електрообладнання.

Наша організація входить до складу провідних виробництв низьковольтного електроустаткування України, виготовляючи ряд високоякісних розподільників електроенергії (щит розподільний) і розподільників електроенергії з урахуванням (обліково-розподільний щит), які в свою чергу активно застосовуються в цивільних об'єктах і виробничих комплексах.

Чим відрізняються наші навісні шафи від аналогів

У виробничу лінійку включені сталеві оболонки, які несуть захисну функцію, запобігаючи короткі замикання, в разі аварійних ситуацій різного масштабу.

З метою безпечного використання наших щитів на промислових і цивільних об'єктах, вони оснащені автоматичними модульними пристроями, які можуть приймати електричний струм силою до 125 А.

Всі щити навісні IP54 виконані з високоякісної сталі. Корпуси виробляються із застосуванням зварювання, за рахунок чого мають високі характеристики міцності і надійності. Так само на них присутній захист від корозії у вигляді нанесеної високоякісної порошкової фарби і фосфатування.

Із загальної маси аналогічних щитів всіляких брендів нашу продукцію помітно виділяє унікальний зовнішній вигляд і практичність застосованих рішень. Випускаються моделі щитів з навісним і вбудованим типом кріплень для монтажу. Для установки в нішах цегляних і бетонних стін відмінно підійде розподільний вбудовується щит, дверцята якого оброблена спеціальною рамкою, для можливості установки урівень.

Рівні захисту від пилу і вологи

Електричні щити з навісним кріпленням мають рівні пиловологозахисту IP31 і IP54, в той час як вбудовані щити виготовляються тільки в негерметичному виконанні (IP31). На щитах з максимальним рівнем пиловологозахисту IP54 встановлений ущільнювач (на внутрішній поверхні дверцят), повністю герметичний замок під тригранний ключ, а так само потужні посилені петлі.